Прескокнете до информациите за производот
1 на 4

Nas Nakit

Верити ѓердан

Верити ѓердан

Редовна цена $179.00 AUD
Редовна цена Продажна цена $179.00 AUD
Продажба Продадено
Вклучен данок. Испораката се пресметува при наплата.
Нежни двојни шармови на ѓердан во стил на рузмарин изработен од сребро од 0,925. Привлечноста вклучува православен крст со клуп и македонско сонце изработено во антички изглед на монети.

Материјали

0,925 сребро

Димензии

Дијаметар на сончев шарм: 13 мм
Крст: 15мм(В) x 10мм(Ш)
Ѓердан: 45 см
Тежина (проценка):
~ 3,86 g

Испорака

Австралија: Ве молиме оставете 2 до 5 работни дена за да се обработат и испорачаат нарачките „на залиха“.

Остатокот од светот: Ве молиме погледнете ја табелата за времето на испорака на меѓународните нарачки „на залиха“.

Нов Зеланд: 3-10 работни дена
САД и Канада: 7-15 работни дена
ОК: 6-10 работни дена
Ирска: 10-25 работни дена
Македонија: 6-15 работни дена
Франција, Германија, Италија, Холандија, Норвешка, Шпанија, Шведска и Швајцарија: 7-13 работни дена
Остатокот од светот: Контактирајте не

Нарачајте однапред

Некои од нашите артикли се означени како ПРЕД НАРАЧКА. Испораката за сите артикли ПРЕД НАРАЧКА може да потрае од 4 до 6 недели. Проверете ја нашата политика овде .

Погледнете ги целосните детали

Модерни преданија дизајнирани за секојдневно.

Прославете ги посебните животни моменти со значаен накит.