Прескокнете до информациите за производот
1 на 6

Nas Nakit

Трилогија ѓердан

Трилогија ѓердан

Редовна цена $229.00 AUD
Редовна цена Продажна цена $229.00 AUD
Продажба Продадено
Вклучен данок. Испораката се пресметува при наплата.

Прекрасен ѓердан со бројаница со православен крпест крст, македонско сонце и привезок од мапа на обединета Македонија.

Материјали

0,925 Сребро

Димензии

Шарм (карта) : 14мм (В) x 15мм (Ш)
Шарм (Сонце) : дијаметар 13мм
Шарм (крст) : 15мм (В) x 10мм (Ш)
Должина на ланчето : 45 см

Испорака

Австралија: Ве молиме оставете 2 до 5 работни дена за да се обработат и испорачаат нарачките „на залиха“.

Остатокот од светот: Ве молиме погледнете ја табелата за времето на испорака на меѓународните нарачки „на залиха“.

Нов Зеланд: 3-10 работни дена
САД и Канада: 7-15 работни дена
ОК: 6-10 работни дена
Ирска: 10-25 работни дена
Македонија: 6-15 работни дена
Франција, Германија, Италија, Холандија, Норвешка, Шпанија, Шведска и Швајцарија: 7-13 работни дена
Остатокот од светот: Контактирајте не

Нарачајте однапред

Некои од нашите артикли се означени како ПРЕД НАРАЧКА. Испораката за сите артикли ПРЕД НАРАЧКА може да потрае од 4 до 6 недели. Проверете ја нашата политика овде .

Погледнете ги целосните детали

Модерни преданија дизајнирани за секојдневно.

Прославете ги посебните животни моменти со значаен накит.