Прескокнете до информациите за производот
1 на 4

Nas Nakit

Верити нараквица

Верити нараквица

Редовна цена $119.00 AUD
Редовна цена Продажна цена $119.00 AUD
Продажба Продадено
Вклучен данок. Испораката се пресметува при наплата.
OPTIONS
Нежни двојни шарми на нараквица во стил на алка од синџир изработена од сребро од 0,925. Привлечноста вклучува православен крст со клуп и македонско сонце изработено во антички изглед на монети.

Материјали

0,925 Сребро

Димензии

Должина на нараквица: 17,5 см
Дијаметар на сончев шарм: 13 мм
Крст: 15мм (В) x 10мм (Ш)

Испорака

Австралија: Ве молиме оставете 2 до 5 работни дена за да се обработат и испорачаат нарачките „на залиха“.

Остатокот од светот: Ве молиме погледнете ја табелата за времето на испорака на меѓународните нарачки „на залиха“.

Нов Зеланд: 3-10 работни дена
САД и Канада: 7-15 работни дена
ОК: 6-10 работни дена
Ирска: 10-25 работни дена
Македонија: 6-15 работни дена
Франција, Германија, Италија, Холандија, Норвешка, Шпанија, Шведска и Швајцарија: 7-13 работни дена
Остатокот од светот: Контактирајте не

Нарачајте однапред

Некои од нашите артикли се означени како ПРЕД НАРАЧКА. Испораката за сите артикли ПРЕД НАРАЧКА може да потрае од 4 до 6 недели. Проверете ја нашата политика овде .

Погледнете ги целосните детали

Модерни преданија дизајнирани за секојдневно.

Прославете ги посебните животни моменти со значаен накит.