Прескокнете до информациите за производот
1 на 4

Nas Nakit

Делчев Манжетни

Делчев Манжетни

Редовна цена $199.00 AUD
Редовна цена Продажна цена $199.00 AUD
Продажба Продадено
Вклучен данок. Испораката се пресметува при наплата.
Материјал

Единствени дизајнерски манжетни Делчев. Дајте изјава со ова парче кое му оддава почит на еден од најголемите херои во нашата историја и ги признава борбите и успесите на нашите предци.

Кој беше Гоце Делчев?
Признат како народен херој, Гоце Делчев важеше за легендарна визионерска и револуционерна личност, чија блескава кариера беше целосно посветена на каузата на својата нација.

Прочитај повеќе

Материјали

0,925 сребро

Димензии

Дијаметар: 20 мм
Тежина (проценка): ~18,28g

Испорака

Австралија: Ве молиме оставете 2 до 5 работни дена за да се обработат и испорачаат нарачките „на залиха“.

Остатокот од светот: Ве молиме погледнете ја табелата за времето на испорака на меѓународните нарачки „на залиха“.

Нов Зеланд: 3-10 работни дена
САД и Канада: 7-15 работни дена
ОК: 6-10 работни дена
Ирска: 10-25 работни дена
Македонија: 6-15 работни дена
Франција, Германија, Италија, Холандија, Норвешка, Шпанија, Шведска и Швајцарија: 7-13 работни дена
Остатокот од светот: Контактирајте не

Нарачајте однапред

Некои од нашите артикли се означени како ПРЕД НАРАЧКА. Испораката за сите артикли ПРЕД НАРАЧКА може да потрае од 4 до 6 недели. Проверете ја нашата политика овде .

Погледнете ги целосните детали

Модерни преданија дизајнирани за секојдневно.

Прославете ги посебните животни моменти со значаен накит.